Makijaż permanentny brwi – metoda Insta Brows

Marta Kot-Pakulska
Dodano: 30 maja 2023
5.0 /5
(3)
Liczba kursantów 59

Opis kursu

Zapraszam Cię do obejrzenia filmu edukacyjnego z pigmentacji brwi metodą Insta Brows. Cera mojej klientki jest mieszana i problematyczna. W dniu zabiegu była odwodniona, wysuszona i łuszczyła się. Na czole były widoczne drobne grudki. Dowiesz się, w jaki sposób wykonać pigmentację u klientki, która oczekuje po wygojeniu efektu podkreślonych, ale nieprzerysowanych brwi. Pokażę Ci, w jaki sposób pracować szybko i skutecznie. Obejrzysz zabieg od początku do końca bez przyspieszenia. Każdy etap zobaczysz z bliska: prosty rysunek, zaznaczanie rysunku i wypełnienie kolorem bez znieczulenia. Brwi po wygojeniu nie wymagają już korekty. Efekty rewelacyjne już po pierwszym zabiegu. Poznasz moje metody i praktyki, które pozwolą Ci pracować efektywniej. Film jest przydatny dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności. Usłyszysz cenne wskazówki i porady. Jeśli będziesz mieć pytania, chętnie na nie odpowiem. Oglądając ten film w sposób dostępny zdobywasz wiedzę, którą wykorzystasz w codziennej swojej pracy. Poznanie i opanowanie technik mojej pracy, zapewni Ci lepszą pozycję na rynku. Ucząc się pracujesz szybciej, sprawniej i zarabiasz więcej pieniędzy. Kupując film pamiętaj, że możesz do niego wracać o każdej porze i kiedy tylko będziesz mieć potrzebę. Ucząc się ze mną szybciej zdobywasz doświadczenie.

Wymagania

  • Glovcon Pillpen
  • Zasilacz Critical Atom-X
  • Cartridge Kwadron Optima 30/1RLLT
  • Mobilny dostęp 24/7

Lekcje

1 Lekcja1h 12m 7s

Makijaż permanentny brwi – metoda Insta Brows

Szkic lekcji1:12:06

Ocena kursu

5.0
3 Ratings
100%
0%
0%
0%
0%

Recenzje (3)

Bardzo dobrze słucha się Pani Marty. Przekaz jest bardzo łatwy w odbiorze. Lekkość i precyzja podczas tworzenia rysunku. Myślę, że każdy ma okazję wyciągnąć coś z tych informacji dla siebie. Polecam !!!

Prosty, szybki przekaz. Warto zobaczyć ? polecam!

Hej dziwczyny. Zdecydowalam sie na kurs online I zaufalma P.Marcie . Byl to strzal w dziesiatke , wszystko jest wytlumaczone prosto, klarownie i krok po kroku. Pracuje jakies 1,5 roku ale nie bardzo wiedzialam jak robic nieco ciemniejszy efekt i jakie parametry uzyc po zmianie maszyny na Xion S i atom X . Kurs dal mi pewnosc i potrzebana wiedze I po pierwszej pigmentacji metoda “InstaBrows “ mam pieknie wygojone brwi i super efekty i klientki sa zadowolone???!!! Naprawde warto a szczegolnie osoby poczatkujace :-)!!! Pozdrawiam P. Marto:-)

Napisz recenzję