Makijaż permanentny brwi – metoda Ombre Brows

Marta Kot-Pakulska
Dodano: 1 czerwca 2021
5.0 /5
(2)
Liczba kursantów 71

Opis kursu

Zapraszam Cię do obejrzenia filmu edukacyjnego z pigmentacji brwi metodą Ombre Brows u młodej dziewczyny. Naturalnie ma bardzo słabo zaznaczone nasady (bardzo mało swoich włosków) i dodatkowo kilka dni przed pigmentacją pojawiła się krostka w obrębie brwi. Dowiesz się, jak postępować w takiej sytuacji. W trakcie zabiegu szczególną uwagę zwracam na najczęściej popełniane błędy podczas pigmentacji. Obejrzysz zabieg od początku do końca bez przyspieszenia. Każdy etap zobaczysz z bliska: prosty rysunek, zaznaczanie rysunku i wypełnienie kolorem bez znieczulenia. Brwi po wygojeniu nie wymagają już korekty. Efekty rewelacyjne już po pierwszym zabiegu. Poznasz moje metody i praktyki, które pozwolą Ci pracować efektywniej. Film jest przydatny dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności. Usłyszysz cenne wskazówki i porady. Jeśli będziesz mieć pytania, chętnie na nie odpowiem. Oglądając ten film w sposób dostępny zdobywasz wiedzę, którą wykorzystasz w codziennej swojej pracy. Poznanie i opanowanie technik mojej pracy, zapewni Ci lepszą pozycję na rynku. Ucząc się pracujesz szybciej, sprawniej i zarabiasz więcej pieniędzy. Kupując film pamiętaj, że możesz do niego wracać o każdej porze i kiedy tylko będziesz mieć potrzebę. Ucząc się ze mną szybciej zdobywasz doświadczenie.

Wymagania

  • Glovcon Inox Lady V2
  • Zasilacz Critical Atom-X
  • Cartridge Kwadron Optima 30/1RLLT
  • Mobilny dostęp 24/7

Lekcje

1 Lekcja1h 42m 51s

Makijaż permanentny brwi – metoda Ombre Brows

Szkic lekcji1:42:51

Ocena kursu

5.0
2 Ratings
100%
0%
0%
0%
0%

Recenzje (2)

Duzo cennych rad I wskazowek pomocnych do pieknej , naruralnej i puszystej pigmentacji . Mnie zdziwil Kat trzymania pena I zmiana go wraz z przesunieciem na kolejne partie,ta informacja bardzo mi pomogla. Teraz wiem ze moja praca bedzie tylko lepsza I przyjemniejsza! Nie moge doczekac sie na wiecej . Dziekuje P. Marto za swietny kurs !!!

Gorąco polecam. Mega profesjonalnie przedstawiona lekcja❤️. Po obejrzeniu aż chce się chłonąć dalszą wiedzę. Martuś, jeszcze raz dziękuję za cenne rady ❤️

Napisz recenzję