Makijaż permanentny Ombre Brows – skóra dojrzała

Marta Kot-Pakulska
Dodano: 21 września 2021
5.0 /5
(3)
Liczba kursantów 66

Opis kursu

Zapraszam Cię do obejrzenia filmu edukacyjnego z pigmentacji brwi metodą Ombre Brows u klientki ze skórą dojrzałą. Moja klientka na co dzień malowała cienkie brwi wygięte w łuk. Zaproponowałam podczas projektowania nowy kształt, który moja Pani zaakceptowała. Na lewym łuku była też brodawka, którą ominęłam projektując nowy łuk. Naturalnie brwi mają bardzo mało włosków. Dowiesz się, jak postępować w takiej sytuacji. Obejrzysz zabieg od początku do końca bez przyspieszenia. Każdy etap zobaczysz z bliska: prosty rysunek, zaznaczanie rysunku i wypełnienie kolorem bez znieczulenia. Efekty rewelacyjne już po pierwszym zabiegu. Poznasz moje metody i praktyki, które pozwolą Ci pracować efektywniej. Film jest przydatny dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności. Usłyszysz cenne wskazówki i porady. Jeśli będziesz mieć pytania, chętnie na nie odpowiem. Oglądając ten film w sposób dostępny zdobywasz wiedzę, którą wykorzystasz w codziennej swojej pracy. Poznanie i opanowanie technik mojej pracy, zapewni Ci lepszą pozycję na rynku. Ucząc się pracujesz szybciej, sprawniej i zarabiasz więcej pieniędzy. Kupując film pamiętaj, że możesz do niego wracać o każdej porze i kiedy tylko będziesz mieć potrzebę. Ucząc się ze mną szybciej zdobywasz doświadczenie.

Wymagania

  • Glovcon Inox Lady V2
  • Zasilacz Nemesis
  • Cartridge Kwadron Optima 30/1RLLT
  • Mobilny dostęp 24/7

Lekcje

1 Lekcja1h 29m 5s

Makijaż permanentny Ombre Brows – skóra dojrzała

Szkic lekcji1:29:05

Ocena kursu

5.0
3 Ratings
100%
0%
0%
0%
0%

Recenzje (3)

Bardzo fajny kurs !!!Dojrzala cera jest zawsze dosc problematyczna w pigmentacji a przynajmniej dla mnie . Teraz wiem jak na niej pracowac i poprawiac moja technike pracy . Cera naczynkowa I dojrzala to duze wyzwanie . Video jest ladnie I klarownie przedstaiwone , bede napewno czesto tutaj zagladac I odswiezac wiedze :-) Dziekuje P. Marto za super kurs 🙏👍❤️

Kurs uważam za bardzo przydatny.
Przede wszystkim pigmentacja skóry dojrzałej to zagadnienie rzadko poruszane i prezentowane, a przecież wymagające właśnie ogromnej wiedzy i doświadczenia, jaką prezentuje Pani instruktor.
Plusem kursu jest stały dostęp do niego, dobre nagłośnienie-wszystko dobrze słychać i widać.
Cena również przystępna.
Jestem bardzo zadowolona!

Bardzo fajna lekcja pigmentacji skóry dojrzałej. Dużo ciekawostek z którymi nie miałam przyjemności się spotkać wcześniej. Prosto I jasno wytłumaczone na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę. Polecam myślę że za tak niską cenę warto wzbogacić swoją wiedzę o cenne wskazówki. Uwielbiam takie szkolenia online ponieważ można sprawdzić w jaki sposób pigmentuja osoby doświadczone, poznać ich technikę. Filmik jest na stałe więc można do niego wracać, a więc kolejny plus.

Napisz recenzję