Makijaż permanentny ust po wypadku

Marta Kot-Pakulska
Dodano: 30 maja 2023
5.0 /5
(3)
Liczba kursantów 40

Opis kursu

Zapraszam Cię do obejrzenia filmu edukacyjnego z pigmentacji ust z blizną u klientki z grubą, tłustą i porowatą skórą. Dowiesz się, w jaki sposób wykonać pigmentację na bliźnie. Obejrzysz zabieg od początku do końca bez przyspieszenia. Każdy etap zobaczysz z bliska: prosty rysunek, zaznaczanie rysunku i wypełnienie kolorem bez znieczulenia. Usta po wygojeniu wymagały delikatnej korekty w okolicy serduszka. Efekt już po pierwszej wizycie zachwycił klientkę, a korektę wykonałam fragmentarycznie. Poznasz moje metody i praktyki, które pozwolą Ci pracować efektywniej. Film jest przydatny dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności. Usłyszysz cenne wskazówki i porady. Jeśli będziesz mieć pytania, chętnie na nie odpowiem. Oglądając ten film w sposób dostępny zdobywasz wiedzę, którą wykorzystasz w codziennej swojej pracy. Poznanie i opanowanie technik mojej pracy, zapewni Ci lepszą pozycję na rynku. Ucząc się pracujesz szybciej, sprawniej i zarabiasz więcej pieniędzy. Kupując film pamiętaj, że możesz do niego wracać o każdej porze i kiedy tylko będziesz mieć potrzebę. Ucząc się ze mną szybciej zdobywasz doświadczenie.

Wymagania

  • Glovcon Inox Lady V2
  • Zasilacz Critical Atom-X
  • Cartridge Kwadron Optima 30/1RLLT
  • Mobilny dostęp 24/7

Lekcje

1 Lekcja1h 56m

Makijaż permanentny ust po wypadku

Szkic lekcji1:55:59

Ocena kursu

5.0
3 Ratings
100%
0%
0%
0%
0%

Recenzje (3)

Bardzo polecam obejrzenie filmu.♥️
Marta bardzo dokładnie , bez pośpiechu omawia i pokazuje każdy drobny szczegół przy pigmentacji ust.
Jak dla mnie dużo cennych wskazówek, które wprowadzę do swoich pigmentacji co napewno ułatwi i pomoże uzyskać jak najlepszy efekt pięknie nasyconych ust.
Marta dziękuję ♥️
Po obejrzeniu filmu mam ochotę na obejrzenie kolejnych…

Polecam wszystkim ten wspaniały film.Usta jak dla mnie są bardzo wymagające w pigmentacji a tutaj mamy dodatkowo trudny przypadek z, którym Marta doskonale sobie poradziła.Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy.Jakość nagrania bardzo dobra można naprawdę dużo zobaczyć z bliska.Efekt końcowy pracy wyszedł przepięknie.Napewno będę nie raz wracać do tego filmu.Dziękuję za wszystkie cenne wskazówki , które na zawsze ze mną zostaną ❤️??

Polecam z całego serca oglądanie filmików przygotowanych przez Martę omawia wszystko po kolei , myślałam że już prawie wiem wszystko ale okazało się że nie wiele mi pomogło w dalszych moich pracach .Martuś masz cudny głos, ogrom wiedzy i przekazywanie jej dziękuję że jesteś ?❤

Napisz recenzję