Urządzenie do makijażu permanentnego, które wybrałam.

blog-2
PMU Premium

Urządzenie do makijażu permanentnego, które wybrałam.

Pozwól, że opowiem Ci moją historię. Jestem linergistką aktywną zawodowo od 2015 roku. Pierwszy rok swojej działalności poświęciłam edukacji. Był to trudny rok pełen pytań, często bez trafionych odpowiedzi. W 2016 roku nastąpił przełom, bo zrozumiałam, że makijaż permanentny to składowa wielu czynników. Głównym fundamentem jest wiedza i na niej opieram wszystko. Mając wtedy cząstkę tej wiedzy kupiłam drugą swoją maszynkę do makijażu permanentnego Equalizer Proton. W jeden dzień zrobiłam krok milowy. Z dnia na dzień moje pigmentacje były dokładniejsze i były obrazem tego, co miałam w głowie. Precyzyjny i wyważony pen był przedłużeniem mojej ręki i myśli. Wtedy moja wyobraźnia już nie miała ograniczeń. Mojej pracy już nic nie zaburzało. Szeroki wachlarz cartridgy a także ich przystępna cena sprawiły, że mogłam trenować do woli zarówno na klientkach, jak i skórkach treningowych. Pigmentacja powiek, brwi czy ust stała się bardzo przyjemna.

Obecnie pracuję równolegle na dwóch urządzeniach. Drugim jest Glovcon Inox Lady V2. Zgrabny Pen przystosowany do kobiecych dłoni skradł serca linergistek. Wąski grip, który można sterylizować oraz najwyższej jakości cartridge Kwadron Optima doskonale wpasowały się w trendy współczesnego makijażu permanentnego. Szeroki wybór igieł od 0,18 do 0,40 w różnych rozmiarach zostały zaprojektowane indywidualnie. Wybierając urządzenia firmy Kwadron ogranicza Cię tylko wyobraźnia, gdyż urządzenia i igły zostały skomponowane tak, że dopasowują się do Ciebie i Twojego stylu pracy. Dodatkowym plusem jest możliwość podłączenia bezprzewodowego zasilacza, który bardzo szybko się ładuje i wystarcza do 5h pracy. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdy nagle zabraknie prądu.

W swojej pracy stawiam na urządzenia najwyższej jakości. Dzięki temu wiem, że gwarantuję swoim klientom oraz kursantom najwyższą jakość od początku do końca.